Me oleme kogu aeg teel kuhugi ja mis peamine, kellegagi koos. See ei tähenda mitte niivõrd teise arvamusega arvestamist vaid teise endaga arvestamist. See liikumine saab olla põnev, inspireeriv ja jätkusuutlik kui sellele vaid tähelepanu pöörata. 

Eelkõige soovime kaasata ja toetada neid, kelle eesmärgiks on haridusse tuua enam läbimõeldud koostegemist, meeskonnatööd ja õppijaga arvestamist. Need on inimesed,  kelle fookuses on eelkõige õpiprotsess ja inimesed, kes seda läbivad. 

ÕPILANE

 

Disainihuviline noor, kes soovid end disainiprotsessis proovile panna ja seeläbi ka paljutki enda kohta teada saada, otsi meid ja meie tegemised üles! Näiteks julgustame Sind kontakti võtma kui Su väljakutseks on loov- või uurimistöö. Ehk leiad meie seast just endale sobiva mentori.

ÕPETAJA / DISAINER

 

Õpetaja, kui tunned huvi, kuidas ägedalt luua haridusprogramme üheminuti loengust kuni elukestva õppeni. Ja mis veelgi olulisem, kuidas neid läbi viia nii, et keegi ei taha lõpus koju minna. Kui tunned puudust kogukonnast, kus enda kogemusi jagada, teiste omadest tuge saada, olla ärakuulatud, teisi kuulates.

Disainer, tudeng, kui oled mõelnud enda erialaste kogemuste jagamisele hariduses ning oled valmis sukelduma õppimise põnevatesse sügavustesse, siis võta meiega julgelt ühendust!

 

KOOL

 

Kui oled kuulnud, et hariduses on liikvel disainijutud, meeliköitvad õpikogukonnad, lummavad tööriistad ja meetodid, mis kõik ühest õpiasutusest õppiva organisatsiooni teeb ning õpetajad loovuse ja säraga täidab, siis siit saab sellele kõigele kinnitust. Kui aga veel kuulnud ei ole, siis meilt kuuleb, tuleb vaid küsida.

Teil on dilemma, kuidas viia läbi riiklikku õppekava, milles disain ametlikult enda tiibu sirutab. Mida teha, kuidas teha ja kes siis teeb? Meie teame ja meile meeldib seda ka teha.